Jak grać w ruletkę by wygrać

Jak grać w ruletkę by wygrać

Jeśli wybierasz się do kasyna czy to kasyna online czy stacjonarnego to warto wiedzieć jak grać w ruletkę by chociaż nie przegrać całej gotówki 😉

Poszukiwania systemu do gry w ruletkę zacząłbym od systemu który ładnie się nazywa  – Szczęśliwa siódemka. Według wielu to najlepszy system do ruletki w kasynie – z którego wiele osób które non stop chodzą do kasyna skutecznie korzysta.

Czy szczęście ma coś wspólnego z darmowymi grami hazardowymi online?

Absolutnie nie, liczy się tu tylko i wyłącznie nasza wiedza. Przedstawiamy Państwu zatem system do ruletki „Szczęśliwa siódemka”.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Szczęśliwa siódemka

Ci, którzy wierzą, że liczy się także szczęście, mogą spróbować tego systemu, by się wzbogacić. Ten system gry w ruletkę przeznaczony jest dla tych graczy, którzy kochają mocny styl gry. Chodzi tu o bardzo agresywne systemy na ruletkę, co ważniejsze, system ten jest odpowiedni dla osób, które mają mały kapitał.

Z jego pomocą możecie całkowicie bez wysiłku zarobić setki dolarów, podczas gdy ryzykujecie najwięcej 5 dolarów swojego kapitału.

Jak więc grać?

Stawiamy 5 dolarów na kolory. Jeżeli wygramy, to następnym razem obstawiamy o połowę więcej, niż dotychczas.

Jeżeli stawki nie możesz podzielić przez 2 to zaokrąglij ją na najbliższy całkowity numer – w górę. Na przykład, jeśli wygrasz 5 dolarów to następna stawka będzie 5 + połowa z 5, tak więc po zaokrągleniu musimy postawić 8$.

Jeśli przegrasz, to z powrotem wracasz do stawki 5$. Celem takiego stylu gry jest wygranie 7 stawek w szeregu. Kiedy Ci się to uda, to masz już w kieszeni 165 dolarów! Korzyścią takiego systemu do gry w ruletkę jest to, że nigdy nie obstawisz więcej niż 5 dolarów własnego kapitału, i jeśli nie masz nerwów na kontynuowanie gry, możesz teraz w spokoju odejść z mniejszą wygraną, gdy np. padnie kolor 2x za sobą.

Chcesz zagrać agresywniej? Czujesz, że masz dobrą passę?

Nie ma problemu. Jest jeszcze jedna możliwość gry, w takim systemie. Jeśli chcesz ponownie powracać na początek, wystarczy tylko gdy powrócisz o 2 kroki do tyłu (jeśli jest to oczywiście możliwe).

Na przykład:

Powiedzmy, że wygrałeś 4x po sobie, według tabel powinieneś następnie postawić 27 dolarów. Jeśli je stracisz, następna Twoja stawka będzie wynosiła 12 dolarów (2 kroki do tyłu). Jeśli nie stracisz tych 12$, ciągle jesteś 4 $ na plusie! Jeśli podczas postawienia 12 $ wygrasz, to grasz dalej, ale tym razem stawiasz już nie 12$ ale 18$!

Ta wersja systemu jest trochę agresywna, ale uzyskać możesz dużo szybciej spore pieniądze, często jednak wybierając taki system, gracze popełniają w nim wiele błędów, dlatego też graj z notatnikiem w ręku!

Jeżeli nie popełnisz błędu i będziesz miał odrobinkę szczęście, to może okazać się, że ten system będzie dla Ciebie bardzo zyskowny, przez co stosowany zawsze wtedy gdy zastanowisz się – jak grać w ruletkę by wygrać.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje